Albulena Haxhiu: Veseli sapo kërcënoi deputetët e lëvizjes, Lumezi të ndërmarr masa

Deputetja nga radhët e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu përmes një postimi në Facebook tha se kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli kërcënoi hapur deputetët e kësaj lëvizje.

Ajo ka ftuar kryeprokurorin Lumezi që të marrë masa kundrejt këtij kërcënimi siq e quajti.

Postimi i plotë:

“Kadri Veseli sapo bëri një kërcënim të hapur dhe publik kundrejt deputeteve të Lëvizjes!
Ai tha “nëse vazhdoni kështu keni me vra “veten”?
E thërras kryeprokurorin Lumezi, që menjëherë të ndërmarrë masa kundrejt këtij kërcënimi!”

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme