Ali Ahmeti ngushëllon familjet e viktimave

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka shprehur ngushëllimet e tija për viktimat që humbën jetë nga vërshimet e mbrëmshme që përfshinë rajonin e Shkupit.

Ai përmes rrjetij të tij social, ka shkruar se ndan dhimbjen e tij me familjarët e viktimave, dhe se familjet e prekura nga vërshimet do të mbështetin tërisht me kapicetet institucionale.

“Më lejoni që të shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta për familjet e viktimave nga vërshimet e mbrëmshme në Shkup me të cilët ndaj dhimbjen për humbjen e më të dashurve të tyre.

Njëkohësisht siguroj të gjithë të dëmtuarit që do t’ju qëndrojmë pranë për çdo nevojë të tyre dhe do t’i mbështesim tërësisht me të gjitha kapacitetet institucionale dhe njerëzore”, shkruan Ahmeti.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme