Koce Tranjanovskin e përzunë nga Hasanbegu (Video)

Banorët e Hasanbegit kanë përzënë nga fshati kryetarin e qytetit të Shkupit Koce Trajanovski. Ky i fundit u shfaq në zonat e përmbytura me tre orë vonesë dhe kjo gjë ka revoltuar banorët. Ata fajin për dëmet ia kanë hedhur Trajanovskit, i cili pasi ka parë reagimet e banorëve është larguar nga Hasanbegu, ndërsa është përcjell edhe me fyerje.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme