Angelina Jolie: Në Islam kam gjetur paqen!

“Kam filluar ta studioj seriozisht Islamin”. Angelina Jolie këto fjalë i kishte thënë pak para Ramazanit.

Jolie, një ndër aktorët më të njohura dhe më të bukura në botë, një simbol hollivudian i dekadave të fundit, duket se e ka gjetur rrugën e shpirtit të saj.

“Dhe gjithçka kam gjetur është paqe dhe nxitje për të bërë mirë”, ka deklaruar së fundmi në një prononcim për mediat.

Menjëherë pas kësaj, deklarata e bukuroshes së famshme ka bërë xhiron e botës, duke bërë të qarkullojnë zëra se ajo është kthyer në myslimane.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme