Apple do të lansojë tre iPhone 8 (FOTO)

E premte, 28 Tetor 2016  –  Sakte.net

Apple pritet të lansojë tre versione të iPhone 8 vitin e ardhshëm, duke përfshirë një celular të ri 5 inç.

Kompania pritet të prezantojë ridizajnimin më radikal të iPhone për 10 vjetorin e tij më 2017.

Sipas Nikkei, Apple do të lansojë një model premium me ekran të lakuar në skaje së bashku me dy modele që kanë ekrane standarde LCD.

Gjithashtu, Apple pritet të përfshijë mbushjen përmes Wireless-it dhe disa veçori të reja biometrike.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme