Apple me reklamë të re për iPhone 7!

Apple ka lansuar iPhone7 dhe iPhone 7 Plus javën e kaluar dhe pajisjet do të dalin në shitje të premten më 16 shtator.

Një prej tipareve të rëndësishme në këto dy pajisje janë kamerat e reja. Sot, Apple ka lëshuar reklamën e parë për TV në të cilën tregon detajet, tiparet dhe specifikat e pajisjeve.

iPhone 7 ka kamerën prej 12 megapiksel me opsionin ‘Optical Image Stabilization’ ndërsa iPhone 7 Plus ka dy kamera me nga 12 megapiksel.

Për të kuptuar më shumë rreth risive në iPhonë-ët e ri të Apple, tani mund ta shikoni reklamën e re të kompanisë.

https://www.youtube.com/watch?v=8VrWhr7Qxec

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme