Arbër Ademi në “Lagjen e Trimave”

Arbër Ademi sonte ka vizituar shtabin vendor të BDI-së në “Lagjen e Trimave” në Kumanovë.

Sonte pata nderin që me shumë bashkpartiak të vizitojmë dy bastione të BDI-së në qytetin e Kumanovës, shtabin vendor në Lagjen e Trimave dhe në lagjen Skënderbeu!”, ka shkruar Ademi.

Ndryshe, në vizitën e Ali Ahmetit u shënua incident kur një grup protestuesish hudhën gurë në drejtim të veturave me të cilat udhëtonin zyrtarët e BDI – së

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme