Arifaj: Thaçi nuk e ka mbështetur asnjë kandidat të Drenasit

Ardian Arifaj, këshilltari i presidentit ka thënë se Thaçi ka qenë jashtë vendit gjatë zgjedhjeve që janë mbajtur në Drenas dhe se kabineti i presidencës nuk merret me çështje politike.

“Thaçi pjesën më të madhe të kësaj kohe e ka kaluar jashtë vendit nuk ka qenë në Kosovë fare pra ka qenë në takime”.

“Thaçi e ka mirëpritur një proces elektoral të drejtë, transparent dhe i ka përgëzuar qytetarët por edhe kandidatët për një fushatë të drejtë”.

“Kabineti i presidencës nuk merret me çështje politike”, ka thënë Arifaj në emisionin Ora e Fundit në Klan Kosova.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme