Arrestohen dy persona në Prizren

Dy persona të gjinisë femër janë arrestuar ditën e djeshme nga Policia e Kosovës në qytetin e Prizrenit.

Kjo pasi atyre gjatë kontrollimit u janë gjetur dhe konfiskuar rreth 54 gramë substancë narkotike, marihuanë.

Së bashku me to dyshohet edhe një person tjetër, i gjinisë mashkull por ai tashmë është në arrati.

Ndryshe, të dyshuarat janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme