Arrestohet hajni i Prizrenit

Gjatë ditës së djeshme në Prizren është raportuar për një vjedhje.

 

Policia ka bërë të ditur se i dyshuari mashkull është kapur në flagrancë duke kryer vjedhjen në shtëpinë e një mashkulli.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme