Një person në Tiranë vret veten me çifte, letër për familjen

Një person në Tiranë i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me çifte.

Rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm, në Bathore, në banesën e tij është gjetur i vdekur 62- vjeçari, Q. N.

Nga hetimet paraprake dyshohet se viktima ka kryer vetëvrasje, pasi është gjetur dhe një letër që viktima i ka lënë familjarëve.

Në letrën përmbajtja e së cilës nuk bëhet me dije, shpjegohen edhe aryset e aktit tragjik.

Në krahë të trupit është gjetur një armë zjarri, çifte. Nuk dihen ende shkaqet që e kanë detyruar 62- vjeçarin drejt fundit fatal, ndërkohë që policia po heton për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme