Arrestohet sekretari i kryeshefit të Stacionit të Autobusëve

Policia ka arrestuar sekretarin në zyrën e kryeshefit të Stacionit të Autobusëve, Korab Visoka, të cilit i kanë gjetur armë.

Po ashtu, Policia ka kontrolluar edhe veturën e tij. Në anën tjetër, përfaqësuesi i punëtorëve Shyqeri Abazi ka thënë se pas një kacafytje që kishte pasur me Viskoën dhe njërin prej punëtorëve, ka vërejtur armën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme