Artistja ‘zhyt’ modelët nudo në botën reale (Foto)

Sakte.net / E hënë, 10 Tetor 2016 – 17:22
Artistja njujorkeze, Trina Merry, ka lyer disa modelë duke i kamufluar ata, e që në shikim të parë vështirë të vërehen.
Një punë shumë kreative, unike dhe e mirë, por megjithatë edhe shumë e lodhshme, transmeton lajmi.net.

Modelët në fotografi janë praktikisht nudo, me përjashtim të bojës së trupit.

Në vendet ku ajo edhe e ka bërë këtë art, lakuriqësia është e ligjshme, nëse kjo është pjesë e një performance arti.

Për të maskuar modelët, Trina Merry ka pikturuar trupin e tyre në përputhje me sfond.

Ajo ka fotografuar modelet në qytete të ndryshme si New York, Stamboll, Francë, Los Angeles… /lajmi.net

Image result for Trina MerryImage result for Trina Merry

Image result for Trina Merry

Image result for Trina Merry

Image result for Trina Merry

Image result for Trina Merry

Image result for Trina Merry

 

Image result for Trina Merry

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme