As Meritoni nuk do ta njihte, Ilnisa bën ndryshim në pamjen e saj

Ilnisa Agolli, një prej ish-konkurenteve më të komentuara të formatit ‘BBV3’, sidomos pas krijimit të romancës së saj me Meritonin, ka qenë tepër aktive pas daljes së saj nga shtëpia.

Jo vetëm nëpër rrjete sociale, por dhe nëpër intervista të shumta teksa ka folur lidhur me eksperiencën e saj në format, duke komentuar lojën e banorëve të shtëpisë tanimë që ajo nuk është pjesë e saj e shumë gjëra të tjera.

Kështu duket Ilnisa, e cila ka bërë një ndryshim të ri në look teksa ka prerë flokët e saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme