As në moshën 55 vjeçare nuk përmbahet Mihrija, publikon foto provokuese nga shtrati i gjumit!

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet provokuese nga dhoma e gjumit.

Edhe pse po i mbush 55 vjet, Mihrija nuk heziton të publikoj foto provokuese nga shtrati.

E veshur me fustan të gjatë dhe duke marrë poza provokuese, Mihrija shfaqet kaq joshëse. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme