Aston Martin bën të ditura detajet e modelit Volante, që lansohet në fillim të vitit 2018 (Foto)

Sakte.net / e Hënë 19 Shtator / 12:34

Për dallim nga kompanitë tjera që i mbajnë të fshehta detajet deri në momentin e fundit, prodhuesi britanik ka folur për modelin Volante.

Në Geneva Motor Show, Aston Martin e kishte shfaqur një siluetë me të cilën tregonte se në mars të vitit 2018, do ta lansojë makinën e re, transmeton Telegrafi.

Vetura 5.2-litra turbo-dyshe V12, ka një aerodinamikë të lartë, kryesisht përmes grillit të gjerë dhe linjave në pjesët anësore.

Sipas njohësve të makinave, ky model është kombinim i Vantage dhe Vanquish, me disa prekje që i japin pamje më të freskët.

Aston Martin bën të ditura detajet e modelit Volante qe lansohet ne fillim te 2018 es foto 2

Aston Martin bën të ditura detajet e modelit Volante qe lansohet ne fillim te 2018 es foto 3

Aston Martin bën të ditura detajet e modelit Volante qe lansohet ne fillim te 2018 es foto 4

Aston Martin bën të ditura detajet e modelit Volante qe lansohet ne fillim te 2018 es foto 5

Aston Martin bën të ditura detajet e modelit Volante qe lansohet ne fillim te 2018 es foto 6

Aston Martin bën të ditura detajet e modelit Volante qe lansohet ne fillim te 2018 es foto 7

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme