Atifete Jahjaga ishte në aeroplanin që doli nga pista në Aeroportin e Prishtinës

Aeroplani me të cilin do të udhëtonte ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahajaga për në një konferencë në Aman të Jordanisë ka dalur nga pista në Aeroportin e Prishtinës.

Ky aeroplan ishte i kompanisë Turkish Airlines, derisa për destinacion kishte Amanin e Jordanisë, ku Jahjaga bashkë me ekipin e saj do të merrte pjesë në një konferencë ndërkombëtare, njofton Klan Kosova.

Mësohet se ish presidentja e vendit, Atifete Jahjaga dhe ekipi i saj janë shëndoshë e mirë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme