Posts From Portali Sakte

Lumezi: Prokurorët të analizojnë nëse në përgjime ka elemente të veprës penale

4 vjet më parë

Kryeprokurori i Shtetit Aleksandër Lumezi, ka folur për paraljmërimin për publikim të përgjimeve nga Gazeta Insajderi, përmes së cilave dëshmohet ndikimi i politikës në secilin

Trondit Trump: Clinton, djalli vetë!

4 vjet më parë

Kandidati republikan për president, Donald Trump jo vetëm që ka sugjeruar që zgjedhjet e nëntorit mund të “jenë të manipuluara” por edhe e ka quajtur

iPhone më i popullarizuar në botë

4 vjet më parë

Për vite të tëra, Apple mendonte se celularët me ekrane më të mëdha ishin të vështirë për t’u mbajtur dhe jo të lehtë për t’u

Anketimet:Hillary Clinton përsëri në krye

4 vjet më parë

Pas Kuvendit, anketimet nxjerrin Hillary Clinton përsëri në krye. 16% kanë thënë në këtë anketim se mund ta ndërrojnë mendjen, deri në nëntor Hillary Clinton

Ronaldo në “aksion” me Cassandren në Miami

4 vjet më parë

Çifti është kapur duke kaluar momente romantike, në pishinën e një hoteli në Miami të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Mbetet të shihet nëse Cassandre

Gjuriq:Shqiptarët “nuk po e mbajnë besën”

4 vjet më parë

Politikani serb Marko Gjuriq, duke aluduar në mos formimin e AKS-së, ka thënë se “besa e njohur ka humbur çdo kuptim te politikanët shqiptarë”. Drejtori

Përballje e fortë për demarkacionin

4 vjet më parë

Përballje e fortë midis përfaqësuesve të pozitës dhe të opozitës pritet të jetë në tryezën e së mërkurës për demarkacionin. Faktet e Qeverisë do t’i

Në Bruksel vazhdon dialogu në mes të Prishtinës dhe Beogradit

4 vjet më parë

Në Bruksel sot pritet të vazhdojë raundi i ri i bisedimeve mes Kosovës dhe Serbisë. Qëllimi i këtij takimi do jetë zhbllokimi i procesit të

Aksident tragjik në Velipojë, 4 viktima

4 vjet më parë

Një aksident tragjik me 4 të vdekur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Vilunit, në plazhin e Velipojës. Të vdekur nga ky aksident

Rusia: Akuzat e Clintonit skandaloze

4 vjet më parë

Akuzat e Hillary Clinton që i drejtohen Moskës për sulmin e hakerave ndaj serverave të partisë demokrate amerikane janë skandaloze, deklaroi sot ambasadori Andrei Krutitskikh,