Azem Sadiku: BDI nuk është në pushtet me vota të popullit dhe për votat e vjedhura do jap llogari (VIDEO)

Azem Sadiku i PDSH-së në debatin e zhvilluar në TV 21 theksoi se BDI nuk është në pushtet me vota të popullit dhe për votat e vjedhura do jap llogari (VIDEO)

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme