Azizi: Shqiptarët nuk kanë Plan B, por vetëm Plan A

Gazetari dhe analisti Berat Azizi thotë se shqiptarët nuk kanë plan B, kurse informacionet se “Sela do ta dridh qeverinë” i konsideron qesharake.

“Shqiptarët nuk kanë plan B por vetëm plan A, qesharake është kur flitet se Sela e dridh qeverinë”, thekson Azizi.

Sipas tij, nëse Plani A është plan i ndërkombëtarëve, shqiptarët duhet t’i përmbahen.

“Nëse në planin A je futur nga ndërkombëtarët, duhet me ditë se s’ka plan tjetër”, vlerëson analisti Berat Azizi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme