Babai i fëmijës së Tunës, ushtari më i bukur i FSK-së (Foto)

Këto ditë emri i tij ka qenë prezent shpesh në media, duke u përfolur se është në lidhje me një këngëtare të njohur shqiptare.

 

Gjithsesi sot, po ju prezentojmë Patris Berishën si një nga pjesëtarët më seksi të FSK-së, shkruan “Magazina.al”.

Ai edhe pse nuk bën pjesë në forcat e armatosura është pjesë e bendit të FSK-së, ndërsa uniforma solemne është ajo që mban më shpesh Patrisi.

Patrisi është me profesion muzikant dhe është vëllai i këngëtarit Robert Berisha. Ai është i dhënë shumë pas fitnesit dhe kjo ka bërë që sa herë të veshë uniformën, të duket si ushtari më seksi i FSK-së.

Patrisi është në lidhje me këngëtaren Tuna dhe çifti po presin të bëhen prindër shumë shpejt.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme