Babai i Xhulit feston ditëlindjen, pamje nga festa

Fituesja e tretë e “BBVK”, pas daljes nga shtëpia e famshme po kalon kohë me familjen.

Sot, ka festë në familjen e këngëtares, me ç’rast babai i feston ditëlindjen.

Përmes një fotografie në Instagram, Xhuliana shihet pranë babait dhe nënës, gjithashtu edhe vëllait të saj.

Në përshkrimin e imazhit, ka shkruar një dedikim për babain e saj, me rastin e ditëlindjes.

Familje e mrekullueshme, apo jo?

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme