Bahtiri: Muri do të rrënohet, ka dalë jashtë marrëveshjes

Pranë murit në Mitrovicë që sot është shkurtuar për disa centimetra është afruar kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri.

Sipas ekipit të KTV-së, Bahtiri ka thënë se muri do të rrënohet, transmeton Koha.net.

“Muri do të rrënohet, nëse bie ndesh me projektin. Dhe do të nivelizohet”, ka thënë Bahtiri, i cili ka shtuar se komuna e Mitrovicës së Veriut e ka keqpërdorur dhe ka dalë jashtë marrëveshjes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme