BDI then heshtjen duke u maskuar në debat nga analisti partiak (Foto)

BDI ka thyer heshtjen parazgjedhore me një organizimin i cili fshihet pas  një debati të sektorit jo qeveritarë, por në të mer pjesë vetë kreu i partisë, Ali Ahmeti me disa analistë. Ajo që bie në sy në debatin që është transmetuar live në faqen zyrtare të Ahmetit në Facebook, është se edhe në publik në radhën e parë janë ulur të gjithë zyrtarë të lartë partiak dhe ish funksionarë të kësaj partie. Debati është organizuar dhe moderohet nga një analist i cili thiret se është i pavarur, Ylber Sela, por i njëjti ka qenë pjesmarës i rregullt i tubimeve të BDI-së, siç mund të shihet edhe nga fotot më poshtë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme