Nervozë dhe tensione në shtabet e një partie shqiptare, Izet Mexhiti qorton aktivistët?

Partia shqiptare në pushtet në Maqedoni duket se është duke e përjetuar një natë të tensionuar një natë para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare. Funksionarë dhe aktivistë të kësaj partie nuk duken aspak optimist për rezultatet që priten pas 11 dhjetorit. Një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale tregon më së miri momentin në të cilën gjendet anëtarët e kësaj partie. Është kryetari i Çairit, Izet Mexhiti, i cili, si duket qorton aktivistët se nuk kanë dhënë maksimumin e tyre dhe se humbja e tyre në këto zgjedhje tani më është e pashmangshme. Fotografia nuk le vend për koment shtesë./Sakte.net

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme