Bëhet e ditur, ja sa finalist do të ketë në këtë edicion të ‘BBVA’

Ledion Liço para pak minutave bëri të ditur se në këtë edicion të BBVA, do të jenë pesë finalist.

Mes Eglës, Meritonit, Franqeskës dhe Heidit, pritet të zgjedhen tre nga banorë për të shijuar javën e fundit drejtë finales.

Kjo ndodh për herë të parë në të gjithë BBVA, shkruan Kosovarja.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme