Behgjet Pacolli nuk ishte i ftuar nga Donald Trump,atje shkoi si qytetar i lirë (FOTO)

Ditë më parë ish Presidenti i Kosovës dhe AKR-së z.Behgjet Pacolli pati deklaruar se ai ishte i ftuar në ceremonin e inagurimit të presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump .

Madje ai kishte siguruar edhe një dëshmi që është fotografia e ftesës,por të kundërtën e sajë e thot fotografia të cilën e ka siguruar Sakte.net e cila duket shumë larga nga pjesa ku duhet të bëhet inagurimi dhe pjesa ku janë të ulur të ftuarit . /Sakte.net/

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme