Ben Blushi bën publike partinë e re dhe emrin e saj (Foto)

Deputeti Ben Blushi e ka bërë publike partinë e tij.

Me një postim në Facebook, Blushi ka bërë publike edhe emrin e partisë.

Postimi i tij:

PROJEKTI YNË FILLON NË 1 NENTOR.

ORA 18.00, AKADEMIA E ARTEVE,TIRANË.

TË GJITHË NJERËZIT E LIRË JANË TË FTUAR!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme