Berisha: Veseli mban pranë vetes “të inkriminuarin

Deputeti i Nismës Zafir Berisha ka folur për krimin që sipas tij e ka kapluar vendin në të gjitha sferat shoqërore, transmeton koha.net.

Ai me këtë rast ka përkujtuat se i apostrofuari për korrupsion në Prizren dhe dialoguesi në Pronto me shefin shefave Adem Grabovci, Njazi Kryeziu, tash është këshilltar i Kadri Veselit, kryetar i Kuvendit të Kosovës .

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme