Betohet Kelmendi: Nuk do ta tradhtojë LDK-në

Zëvendëskryeministri i ri i Kosovës, Ramiz Kelmendi, në intervistën e tij në Info Magazine, ka thënë se ndonëse ka ndërruar tre parti, më LDK-në nuk do e tradhtojë.

Kelmendi, është shprehur se në xhaketën e tij ka të vendosur stemën e LDK-së, të cilën nuk e largojë më.

“E kam qit, nuk e largoj deri në pension. Më kanë plotësuar kushtet dhe e kam dhënë premtimin”.

“Jo më nuk ka ndryshim partish, kur pensionona sërish do të jem për LDK-në por jo në funksione politike”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme