Bledi për Azemin: Ti ke nevojë për psikologji klinike

Azemi u bë kryefjalë e prajmit të sotëm, kjo si pasojë e xhelozisë së tij të madhe ndaj Albës.

Alba i tha se kjo është tepruar dhe ai duhet ta lë atë të qetë.

Bledi, opinionist i këtij Big Brother është treguar pak i ashpër me Azemin.

“Ti ke nevojë për psikologji klinike”, i tha Bledi Azemit.

Ndër të tjera, Bledi i tha se as ti nuk ke ndjenja për Albën e as ajo për ty.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme