Blero udhëton për Zvicër, Afrona ja le këtë mesazh të fortë

Blero është emri që lakohet gjatë gjithë kohës në median rozë.

Siç bëhet e ditur, Blero do ta ketë një performancë ekskluzive në “Alba Festival”.

Blero skenën do ta pushtojë nga ora 16:00, por veç njoftimit, në sy bie edhe seksioni i komenteve.

Thënë më saktë, një koment nga ish bashkëshortja e tij, bukuroshja Afrona Dika.

Afrona i ka uruar Bleros fat dhe i ka thënë që ta djegë skenën, e nuk mungoi as një replikë goxha flirtuese nga Blero.

“Nëse nuk vjen ti nesër, s’e knoj kangën tande”, u përgjigj Blero.

Blero sërish nuk po rri rehat.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme