Bogoevski: Dëshiroj ta shoh në burg Gruevskin

Deputeti i LSDM, Pavle Bogoevski nga foltorja e Kuvendit tha se me vite në Maqedoni nuk ka sunduar drejtësia, por dha premtim se kjo do të ndryshoj shumë shpejtë.

“Dëshiroj ta shoh Gruevski prapa grilave dhe bashkëpunëtorët e tij, dhe dëshiroj t’i kthej parat e vjedhura, por prioriteti im është që institucionet të shpallin për kriminale këtë qeverisje”, tha Bogoevski.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme