Duraku: Akuzat ndaj meje “përralla me tupan”

Sadulla Duraku ministri i ardhshëm i Ambientit Jetësori, i pyetur nga gazetari i Alsatit për akuzat në drejtim të tij ditët e fundit nëse ai është i inkriminuar, Duraku u përgjigj se këto janë “përralla me tupan” dhe shpifje nga portalet dhe njerëzit në përgjithësi që nuk ia duan të mirën këtij vendi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme