Bujar Osmani, e jo Artan Grubi, shkon në vend të Ali Ahmetit në ceremoninë e Trump

Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani do të merr pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të SHBA-së Donald Trump, ku do taë përfaqësojë partinë dhe liderin saj Ali Ahmetin, njoftoi BDI-ja.

Nga Maqedonia ende nuk është bërë zyrtare se kush tjetër është ftuar për të marrë pjesë në ceremoninë e Presidentit të SHBA-së.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme