Burri nga Prishtina në gjendje të dehur sulmon policin

Një burrë nën ndikim të alkoolit, ka sulmuar fizikisht një zyrtar policor.

Të enjten në rrugën Nexhmi Llumnica, në Prishtinë një burrë në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht një zyrtar policor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit kishte sulmuar fizikisht zyrtarin policor. Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.” ka shkruar policia.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme