Komunat

Koronavirusi në Kosovë: 300 viktima dhe 3,908 raste aktive

9 muaj më parë

16 të vdekur, 196 raste të reja dhe 134 pacientë janë shëruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Instituti

Shtime: Në moshën 34 vjeçare, një zyrtar komunal humb jetën nga koronavirusi

9 muaj më parë

Një zyrtar komunal në Shtime ka ndërruar jetë. Në moshën 34 vjeçare, Afrim Tafa humbi jetën si pasojë e virusit

10 pacientë në Spitalin e Pejës në gjendje shumë të rëndë: 6 mjekë të infektuar me koronavirus

10 muaj më parë

Aktualisht në Spitalin e Pejës janë duke u trajtuar 65 pacientë, derisa

Rrahja brutale në Prizren: Policia tregon pse u sulmuan pamëshirshëm dy viktimat

10 muaj më parë

Dy persona janë sulmuar nga disa persona tjerë sot në mes të

Ky është i riu që vdiq dje në vendin e punës në Mitrovicë

10 muaj më parë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mitrovicë, një 35 vjeçar ka

Aksidentohet prizrenasi me biçikletë, merr lëndime të rënda

11 muaj më parë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prizren, ku një biçklist për shkak

Baton Haxhiu: Gjermanët erdhën në Prishtinë dhe kërkuan autonomi për serbët në Veri

11 muaj më parë

Analisti i njohur, Baton Haxhiu ka deklaruar se diplomatë nga Gjermania kishin

Aksident në hyrje të Vushtrrisë, lëndohen 5 persona

11 muaj më parë

Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sot rreth orës 13:40

E moshuara nga Rahoveci që vdiq sot nga COVID-19, ka edhe 3 fëmijë të infektuar , kreu i komunës jep detaje

11 muaj më parë

Në Klinikën Infektive në QKUK të martën ka ndërruar jetë një paciente 74-vjeçare e cila ishte e infektuar me koronavirus

Arrestohet për fajde një person në Gjilan

11 muaj më parë

Një person është arrestuar për fajde në Gjilan, ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

1 2 3 84