Sport

Pioli i dhem humbja ndaj Liverpoolit: Ja ku gabuam

1 javë më parë

Stefano Pioli ka thënë se keqardhjet e vërteta janë golat e pjesës së dytë të Liverpoolit pas humbjes 3-2 në Anfield , pasi sipas tij

Jack Grealish shënoi gol mahnitës në debutimin e tij me Man Cityn në Ligën e Kampionëve

1 javë më parë

Jack Grealish ka pasur një debutim ëndrrash të mërkurën mbrëma në Ligën e Kampionëve, duke shënuar një gol individual fantastik në ndeshjen e Manchester Cityt

Kosova shënon ngritjen më të lartë në historinë e vet

1 javë më parë

Kosova e ka shënuar ngritjen më të lartë në historinë e ekipit kombëtar në ranglistën botërore të ekipeve kombëtare të FIFA-s, pas publikimit të renditjes

FOTO + VIDEO/ Goditi punonjësen e sigurimit, Ronaldo bën gjestin e bukur në fund të ndeshjes

1 javë më parë

Manchester United luajti mbrëmjen e djeshme ndaj Young Boys Bern në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për grupet e Ligës së Kampionëve. Një takim i

Nuk mund të duronte në bankën rezervë, Ronaldo bëri edhe rolin e trajnerit pas zëvendësimit

1 javë më parë

Manchester Unitedi e ka nisur me humbje edicionin e ri në Ligën e Kampionëve duke pësuar me rezultat 2-1 në udhëtim te Young Boys. Cristiano

Lewandowski u hakmor ndaj Barcelonës me një përfundim të shkëlqyeshëm të aksionit, goli i tij krahasohet me atë të Messit

1 javë më parë

Goli i dytë i Robert Lewandowskit për Bayern Munich në Camp Nou të mërkurën mbrëma ndihmoi gjigantët gjermanë të hakmerreshin ndaj Barcelonës, gjashtë vjet pasi

Liverpool – AC Milan, këto pritet të jenë formacionet startuese

1 javë më parë

Sonte (e mërkurë) do zhvillohet super sfida mes Liverpoolit dhe AC Milanit, në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Milan pas tetë viteve

PSG – Mbappe, lajm i papritur nga Franca

1 javë më parë

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonarod nuk është aspak i shqetësuar me të ardhmen e sulmuesit Kylian Mbappe dhe spekulimet që e lidhin francezin me

Kjo është deklarata e Piolit për ballafaqimin me Liverpoolin në Ligën e Kampionëve

1 javë më parë

Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur para ndeshjes ndaj Liverpoolit. Trajneri italian ka pasur vetëm fjalë të mirë për skuadrën angleze. Ai ka deklaruar

Mourinho flet pas festimit të ‘çmendur’, tregon nëse ka pësuar ndonjë lëndim muskulor

1 javë më parë

Jose Mourinho e ka shfrytëzuar profilin e tij në Instagram për të bërë shaka lidhur me festimin e tij pas fitores së Romës në takimin