Çfarë po ndodh para Kishës Ortodokse në UP?

Duke filluar nga 11:30 pranë Kishës Ortodokse në Oborrin e Universitetit të Prishtinës, studentët do të vendosin fotografi të masakrave ndaj shqiptarëve të luftës së fundit të bëra nga serbët, si dhe fotografitë e kriminelëve që kanë kryer këto masakra.

“Zeri.info”, raporton se, forca të shtuara të Policisë së Kosovës, e kanë rrethuar objektin e Kishës Ortodokse me qëllim që të parandaloni aksioni simbolik i studentëve.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme