Çiljeta bën ndryshim e madh në dukje

Vështirë ta njihni! Çiljeta bën ndryshim në dukje.

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj, me mbarimin e verës dhe pushimeve të gjata.

Prej vitesh e kthyer në bionde, këngëtarja e njohur ka shtangur ndjekësit e saj, teksa është shfaqur me një “look” të ri.

Çiljeta ka treguar ngjyrën e re të flokëve, tashmë brune, dhe komentet kanë qenë nga më të ndryshmet, ku kryesisht ndjekësit e komplimentojnë për ndryshimin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme