Çka shkruan Artan Grubi për Ali Ahmetin në facebook (FOTO)

Deputeti i BDI-se, Artan Grubi ka perkujtuar permes nje fotografie kryetarin e Bashkimit Demokratik per Integrim duke i perkushtuar atij disa fjale në faqen e tij ne facebook:

“Kjo foto e Kryetarit Ahmeti e bërë në Shtëpinë e Bardhë në Washington shpesh më përkujton se sa i madh është ky burrë, por fotoja dhe vepra e tij me uniformën UCKsë më shumë se cdo gjë më bind që figura e këtij vigani është e përjetshme.”, ka shkruar Grubi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme