Dasma më e çmendur që keni parë, ja çfarë bëjnë nusja me babain (Video)

Në një dasmë në Amerikë, nusja me babanë e saj i lanë të ftuarit të mahnitur kur nga kërcimi i tyre i ngadaltë filluan të kërcenin nën muzikën e Mc Hammer dhe NSYNC.

Mikayla Ellison Philips dhe babai i saj Nathan Ellison në video duken në mes të pistës së kërcimit në prani të 400 miqve dhe familjarëve, në ceremoninë e dasmës në Utah në datën 8 tetor.

“Ishte diçka e bukur ta shikoja tim atë kaq që lumtur. Ishte një ëndërr e bërë realitet”, tha nusja 25-vjeçare.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme