Del fotografia e parë e BMW M3 e re, data e premierës ende sekret (FOTO)

Fotografia e parë e gjeneratës tjetër M3 është marrë me siguri në shiritin e prodhimit dhe zbulon pjesën e pasme të automjetit.

Ndërmarrja britanike Evolve Automotive, e specializuar në rafinimin e makinave BMW, ka postuar në Facebook një fotografi të pjesës së pasme të M3 të re.

Mendohet se makina është qëlluar në një linjë prodhimi në një fabrikë BMW dhe është një mjet provë, transmeton KosovaPress.

Sipas informacioneve të mëparshme, M3 i ri do të ketë një motor 6-cilindrësh me dy turbo nën ‘kapuç’, i cili vlerësohet se prodhon mbi 510 kuaj fuqi. Përveç transmetimit automatik, klientët do të jenë në gjendje të porosisin një version me një transmision manual me 6 shpejtësi.

Ende nuk është bërë e ditur data e premierës së BMW M3 të re, por pritet që kjo makinë të zbulohet deri në fund të vitit, me shitje në vitin 2020.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme