Delawie lavdëron Policinë e Kosovës

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) në Kosovë, Greg Delawie, ka komentuar lidhur me sekuestrimin e 2.1 milionë eurove të falsifikuara para tri dite në pikën kufitare në Vërmicë.

“Kapja e 2.1 milionë eurove dhe dokumenteve të falsifikuara është një shembull madhështor i përparimit që ka bërë patrulla kufitare e Kosovës. Vazhdoni me punën e paqme!”, ka shkuar Delawie në “Twitter”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme