Delawie: Normalizimin dhe jo për përballje!

Ambasadori i Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, është shprehur i shqetësuar për futjen ilegale të trenit të Serbisë nëpër territorin e Kosovës.

“I shqetësuar për çështjen e trenit. U bëjë thirrje të përmbahen të gjitha palëve. Nevojë për normalizimin dhe jo për përballje . #Kosovo”, ka shkruar Delawie në Twitter.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme