Demi: Një ish avokat i popullit me gjuhë denigurese shkel të drejtat bazike

“Ai momenti kur udhëheqësit e organizatave dhe institucioneve për mbrojtjen e të drejtave të njeriut, t’i shkelin të drejtat më bazike, duke të fyer me fjalët më të ulëta.

Udhëheqësi i KMDLNJ, sa herë shkruan, fyen me fjalorin më të ulët. Tash, një ish Avokat i Popullit, përdor gjuhën më denigruese ndaj një gruaje në postin e ministres”, ka shkruar publicisti Agron Demi lidhur me ofendimet që anëtari i kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi i bëri në adresë të ministres së drejtësisë, Dhurata Hoxha./Sakte.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme