Demiri: Katica me Fatimen mund të burgosen

Analisti i njohur, Alajdin Demiri thotë se, drejtuesit e Prokurorisë Speciale në Maqedoni rrezikojnë burgun, nëse Gruevski vazhdon pushtetin.

“Dikush duhet të shkoj në burg. Nëse Prokuroria Speciale nuk e fitonë betejën për ti dërguar në burg politikanët e kriminalizuar, kjo do tiu kthehet bumerang. I gjithë sistemi është në duartë e VMRO-së dhe kjo e fundit mund të ngrisë aktakuza kundër drejtuesve të Speciale, është shprehur ai. (INA)

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme