Deputeti i BDI-së: Homoseksualët janë njerëz të shkëlqyer

Çaste më parë në Komisionin për Sistem Politik në Parlamentin e Maqedonisë, deputetë i BDI-së së Ali Ahmetit, Branko Manajllovski, ka deklaruar se komuniteti i homoseksualëve janë njerëz të shkëlqyeshëm, dhe se atyre duhet t’u jepen të gjitha të drejtat madje edhe ato martesore, raporton Almakos.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme