“Deri n’pleqni kështu na keni”, Andi i ‘gjuhet’ me puthje e ledhatine Gresës

Dy ish-banorët e Big Brother VIP Kosova, Andi Artani dhe Gresa Hoti, po e vazhdojnë lidhjen edhe pas daljes nga shtëpia.

Këtë e ka konfirmuar edhe sot Andi përmes një postimi të një fotografie në rrjetet sociale, ku shihet bashkë me Gresën.

“Deri n’pleqni kështu na keni”, ka shkruar Andi krahas postimit të tij.

Kohë me parë ishte raportuar se çifti ishte ndarë, por kjo doli të jetë e pavërtetë. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme