Dëshmi të krimeve serbe në Kosovë (Video)

“Serbia nuk po mundet të kapërdij humbjet në Dukagjin prandaj lëshon fletarrestime për Ramush Haradinajn”!

Në kuadër të përkrahjes së liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt dhe lirimit të tij sa më të shpejtë, u mbajt një tryezë shkencore ku morën pjesë profesorë e historianë. U tha se Serbia nuk po mundet të kapërdij humbjet në Dukagjin prandaj lëshon fletarrestime për Ramush Haradinajn./21Media

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme